Hmm... Tomas myslim ze je to uz zapnute. Ale ked si zapol aj Diskusne forum tak to zrus lebo nam bude denne chodit cez 130sms a to nam odpali telefony hehe.
Ale s tou 1803 suhlasim, toho vodica netreba zatracovat.

d3k0