Reply on: Yzerman22 #44348:
Musim sa rehotat... este nech ktokolvek povie hocico o tom, ze sem-tam-fory zvysuju bezpecnost priecesti
Vysmejem sa mu do tvare...
Vysmejem sa mu do tvare...
Druha 2.DPA vypravuje niektore poradie na linke c.98? ?
musasi