Pozrel som si zmenu CP L5 z Race bez zmeny odchodov az na prvy odchod ten sa posunul o minutu skor a odchod o 19.48 sa posunul na 19.50.Z Dubravky vsak zmizli dva spoje o 20.48 a 21.08 tie idu do Vozovne naprazdno alebo prechadzaju na ine linky? Na linke 11 som si nevsimol ziadnu zmenu aspon co sa odchodov tyka.
som zvedavy, ci vodici stihnu poobednu sichtu na L95
Mopy
Niekto tu spominal bus 3628 - tak cca okolo 21.10 som ho videl ist za Polusom ako Sluzobna jazda z L80. Myslim,ze siel do vozovne..