Drobček, Ty nezbedník!! K cestujúcim vždy slušný, ale z kolegu si robíš diaľkové ovládanie na mechanické výhybky...
Apropos informovanie verejnosti... už viacero cestujúcich si všimlo, že "šoféri na nových električkách, najmä liniek 8, 13, 14 sú dajaký ochotnejší a slušnejší, než ako sú ľudia pri cestovaní zvyknutý..." ... citoval som odpočutý rozhovor na zastávke. ?
Apropos informovanie verejnosti... už viacero cestujúcich si všimlo, že "šoféri na nových električkách, najmä liniek 8, 13, 14 sú dajaký ochotnejší a slušnejší, než ako sú ľudia pri cestovaní zvyknutý..." ... citoval som odpočutý rozhovor na zastávke. ?
Drobcek 7120
Co sa tyka slusnosti, snazim sa byt slusny, aj ked sa to vzdy neda. Neznamena to, ze niekomu vynadam, ale iba s nim komunikujem tolko, kolko treba, ani slovo nazmar. ?