Pred chvilou sa na Trnku zrazila 2309 s Peugeotom. Busu sa nestalo nic, autu budu musiet vymenit cely zadok 
Darro, Hroch: Paradicka, vitajte v klube vodicov!

COLOR: To s tou nadavkou na vodica 1803 si fakt trochu prehnal. Radsej by som mal vsetkych takychto vodicov, co sa trochu prehnane staraju o voz, ako tych, co na svoj voz zvysoka kaslu.
Tomas: COLOR zase nie je taky, ako si myslis, treba ho poznat osobne, potom uvidis, ze to mysli v dobrom

Darro, Hroch: Paradicka, vitajte v klube vodicov!

COLOR: To s tou nadavkou na vodica 1803 si fakt trochu prehnal. Radsej by som mal vsetkych takychto vodicov, co sa trochu prehnane staraju o voz, ako tych, co na svoj voz zvysoka kaslu.
Tomas: COLOR zase nie je taky, ako si myslis, treba ho poznat osobne, potom uvidis, ze to mysli v dobrom
)
M: 2907/5
Juro
Vcera som mal pekny zazitok v 70-ke (voz 2150). Nastupim, smrad ako hovado, na zadnych sedadlach dvaja bezdomovci, otvoril som okno a zacal nasavat cerstvy vzduch. Zrazu zacali pi*vat ze je zima v buse, ze preco otvaram okno, tak som im povedal ze SMRDIA AKO DVE SVINE, a ze vsetci ludia sa tlacia v prednej casti busu. Kua vytoceny som bol fest. Neplatia a este hubuju ked sa chcem nadychat.