Tomas> pocuj d3k0 ma fakt pravdu COLORa treba len lepsie spoznat a pochopis, ze fakt neni zly. 
Ale ine som xcel, pocuj co vravis na 1016? Ja z nej mam pocit, ze pojde asi prva zo 415tiek do srotu! Ten zvuk co vydava uz asi 3 tyzdne motor je sposobeny deravim vyfukom, alebo dacim inym??

Ale ine som xcel, pocuj co vravis na 1016? Ja z nej mam pocit, ze pojde asi prva zo 415tiek do srotu! Ten zvuk co vydava uz asi 3 tyzdne motor je sposobeny deravim vyfukom, alebo dacim inym??

)
M: 2907/5
Juro
Vcera som mal pekny zazitok v 70-ke (voz 2150). Nastupim, smrad ako hovado, na zadnych sedadlach dvaja bezdomovci, otvoril som okno a zacal nasavat cerstvy vzduch. Zrazu zacali pi*vat ze je zima v buse, ze preco otvaram okno, tak som im povedal ze SMRDIA AKO DVE SVINE, a ze vsetci ludia sa tlacia v prednej casti busu. Kua vytoceny som bol fest. Neplatia a este hubuju ked sa chcem nadychat.