Reply on: Johny D #44127:
asi tam davaju gumokov, uz bolo poriadne rozbite, hoci ho len nedavno opravovali...ale aspon jedna potesitelna vec, semafory su vypnute ?

Ktovie...
A nejaky macher si myslel, ze ho stihne obehnut cez tu vysrafovanu cast, cize proti predpisom
Autobusak nemal dovod sa pozerat do laveho zrkadla, kedze tam bol predtym len jeden pruh a vznikal druhy, takze nemohol cakat, ze ho tade niekto bude predbiehat
Macher zjavne neubrzdil, a skoncil bokom v autobuse. Plna vina osobaku, nemal tam co hladat
Mike