7826 stratila elektrinu (?
) na krizi Mileticova - Trnavska cesta a este asi dalsich 20 metrov. Vyzeralo to na zlomeny zberac, ale kedze to bol dvojplosnik, je mozne ze sa zberac vzpriecil. Nikto nevie co to bolo
) na krizi Mileticova - Trnavska cesta a este asi dalsich 20 metrov. Vyzeralo to na zlomeny zberac, ale kedze to bol dvojplosnik, je mozne ze sa zberac vzpriecil. Nikto nevie co to bolo

Anndy008
Nastvala ma 212 mala ist z mierka o 9:07 a isla 03! Kua nevidel som na cislo -inak by som volal teraz na dispecing!!!
Celu mhd si mozu strcit-radsej budem sediet v aute v zapche, ako tu istu dobu na zastavke cakat na spoj, ktory isiel ako sa mu zachce!!!