Aj rozjazd zo zastavky bol strasne prudky, zrejme zvyk na lenivu karosu prinuti stlacit plny az k podlahe a drzat ho tam aspon minutu.
Inac vcera na 20/3 Ikarus 415 c. 1006. Vodic na zastavke Pri krizi ochotne opat zastavil a otvoril dvere zadne dobiehajucej pani. Velmi spravne!
Zvysit premie!

To by si tomu ale dal...
Ale pozrem na to, nevyznam sa tam takze sa pre istotu este pozriem. Ale myslim ze neni sanca


SelfMan
Mario... nevim ci na Sklabinskej je nejake ministerstvo vnutra, ale oddelenie pre styk s verejnostou je na Pribinovej 2 (Pri starom moste).
Pozri na http://www.minv.sk