Reply on: si #37954:
A tá mrch je celodenne využívaná len a len preto,že iná rýchlejšia možnosť NEEXISTUJE. A práve tento systém odvšadial všade spôsobuje neustáli odlyv cestujúcich. Preto je treba skúsiť a overiť v praxi iný s prestupmi častejšie a rýchlejšie alebo rovnako rýchlo. Mne osobne sa množstvo jázd zhorší skrz prestupovanie ale množstvo sa mi zlepší časovo aj napriek tomu, že budem musieť prestupovať.
Ámos Keynes