Reply on: IKARUS-280 #37749:
No som tam sice ako doma ale na plny uvezok tam nepracujem a ani by som nechcel! A co sa tyka exkurzie na Vrakovisko tak tam maju problem sa dostat samotny zamestnaci, hehe! A tazko je povedat kolko sa opravi vozidiel, vsetko zalezi aj od nahradnych dielov:o)
TeBeCe