Už to tu tušim niekto písal ale možem potvrdiť, že 2406 ma čisto biely náter a DNES JE na 75-ke..Presnejšie som ho zahliadol 13:39 na zástavke BAJKÁLSKA smer Krasňany!
, ze dovod uvedeny v zatvorke je iba mokou dedukciou, pretoze inak si ten vypadok vysvetlit neviem
2404 ako 34/8 sa išla napojiť z vozovne na Račko na posledné kolo - okolo 15:25- Videná na Trnku
enge2
v smere do mesta prejdú za zastávkou „Park kultúry“ do protismeru, zastavia na električkovej zastávke „Chatam Sófer“ (okrem linky č. 37) a pred križovatkou pri Novom moste sa vrátia do pravého jazdného pásu. Pôvodná autobusová zastávka „Chatam Sófer“ bude dočasne zrušená.
v smere z mesta budú za križovatkou pri Novom moste pokračovať cez Žižkovu ulicu, kde budú zastavovať na náhradných zastávkach „Chatam Sófer“ (okrem linky č. 37) a „Park kultúry“ (všetky linky) a na svoje pôvodné trasy sa napoja na Nábreží arm. gen. L. Svobodu. Pôvodné zastávky autobusov „Chatam Sófer“ a „Park kultúry“ na nábreží budú dočasne zrušené.
Táto zmena potrvá predbežne do 26. augusta 2005. Po tomto termíne sa organizácia liniek MHD vráti do pôvodných trás.
http://www.bratislava.sk/vismo5/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=74760