Reply on: Johny D #37507:
zabudol si.. ale to som ti ani nepisal:- 1216 vypadla na posledne kolo z 21/1. (t.j. o 21:40), neskor ho nahradil ZV 1821, ktory sa napojil s miernym meskanim na zastavke SAV smer DNV. Bol tam samozrejme az do konca sluzby. ?
Darro
Trosku som zanevrel na MHD venujem sa auticku ale take veci ako zlte folie na 4833 neprehliadnem hihi... ? ale mohol "Maco" povedat nalepil bz som ich krajsie... ?
Frenky, Z, JohnyD, Tomas... co je? Zijete este? Ked nie tak poslite mail a poslem vam... je to 0908/7722xx to 633 som zrusil uz skoncil pausal... ? to trvalo...