Reply on: Zeke #37282:
- my si nemyslíme, že to bol dobrý krok
- asi bolo treba niečo zrušiť, tak sa zrušilo to, čo menej vadí
- po skrátení intervalu sa počet cestujúcich zníži
- cez víkend možno premávalo záložné vozidlo
- keby cez víkend premávalo kĺbové vozidlo, tak vďaka tomu, že cez víkend je kĺbových k dispozícii viac
colorec