Reply on: TeBeCE #37223:
super, to už sú iba krok od zriadenia rubriky "Stane sa", "Nestalo sa", "Mohlo by sa stať", "Stane sa čoskoro", alebo "Dúfame že sa estane"... ? ? ?
a prijemna jazda (s ohladom na dopravnu situaciu), bez trhania a prudkych zmien smeru ci rychlosti
Valec