Reply on: Valec #37151:
Ja mám len jeden dôvod, prečo si myslím, že to nie je oproti dvom levom. Zastávka bola vždy tam, kde dnes, a to zábradlie sa mi vidí príliš blízko trate na zastávku.
cisterna rovnaka, ale posadka daka nova
Marko
Podľa mňa sa električka na fotke http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf5f0f0f2&no=2&id=27302aeef1f022f5f2f225 nenachádza na suchom mýte, ale na špitalskej ulici, na zástavke v smere do centra , oproti policajnému riaditeľstvu (dvom levom). ? .
Prajem pekný večer