Po dlhej dobe zo srdca zdravím Všetkých v DPMB aj iMHD zo studenej zamračenej Ostravy.
1. Dozvedela som sa, že v BA bol asi pred 2 týždňami na testovacej jazde nejaký nový Mercedes, je to pravda ?
2. Re #36171 Z: Z, Z, že si ty neodpustíš ani na MDŽ úvahy o červenom spodnom prádle vodičov MHD ... ! Skoro mám chuť sa vrátiť do BA ... ❤
3. Kto mi napíše, kde sa dnes alebo zajtra nachádza tragač s číslom popisným 1303, vyhrá možnosť previezť sa naprieč Vítkovicami v ošumelej roztrasenej zánovnej Karose s podobne zánovnou posádkou.
1. Dozvedela som sa, že v BA bol asi pred 2 týždňami na testovacej jazde nejaký nový Mercedes, je to pravda ?
2. Re #36171 Z: Z, Z, že si ty neodpustíš ani na MDŽ úvahy o červenom spodnom prádle vodičov MHD ... ! Skoro mám chuť sa vrátiť do BA ... ❤
3. Kto mi napíše, kde sa dnes alebo zajtra nachádza tragač s číslom popisným 1303, vyhrá možnosť previezť sa naprieč Vítkovicami v ošumelej roztrasenej zánovnej Karose s podobne zánovnou posádkou.
? , 2630
MB
1605, Novoplan, 1701 - 91
4214, 4834 - 29
Dopoludnia: X9: 3614, 2630, + plynová kĺbová Karosa, malý nový Ikarus.