Mam otázku?Ako je možné že námestník riaditeľa pan ing.Bobrík ma každu chviľu nove auto,ako je možné žé ešte nevyhodili Dušana Černého po tom čo rozkradal centralne dielne na trnávke ale ho iba preložili.Ako je možné že pan Bobrik a pán Černy si skladali veterány v lakovníckej dielni za peniaze DPB.Ďalej ako je možné že v centalnych dielnach nikoho nevyhodili po tom čo tam zmizlo 70 litrov nafty.Najlepšie na tom je že majster Svidnič zo 7 haly ktorá patrí pod centrálne dilne to neoznámil svojmu nadriadenému???? Viem toho ešte diosť,ak sa nájde niekto komu sa tiež nepáči čo sa tam deje nech sa oyve a ja mu všetko vykecám. P.S pozdravujem všetkych zlodejov s Bieleho domu na Trnávke ?
sommelier