pokiaľ viem, tak toho psa s kývajúcou hlavou (Wacken-Dackel) ako sa tomu nadáva slovensky netuším... mal na palubnej doske ZV 3604. keď som sedel vpredu, tak som sa na to stále pozeral - fakt milá blbosť... ale už to tam nemá - údajne to poškodili dielenskí pracovníci, keď opravovali niečo vo voze ?
ja by som aspon silnym vodicom povolil treskyplesky ?
Re #36602 Andy: tam sa to deje pravidelne AFAIK, aj ked interval sa zvacsuje
Re #36604 peter: chod uz do ****, dostal si sto relevantnych odpovedi mam podozrenie ze trpis curactvom a mas potrebu tahat na seba pozornost, bez sa stazovat na DPB a neotravuj diskutujucich.
Re #36606 Max: mne sa paci hompalajuci sa model z papiera a este dve hviezdizky pri prednom transparente ale tie ostatne na bokoch to uz nie je pekne. plysaky su super, tie zerem. minule som videl nejaku karosu s takym havom co mal hlavu na strune to na vytlkoch vyzeralo cool. skoda ze nie je cela 88 robena takymito vozmi ?
inak na 40xx sa nerobi absolutne nic?? 4089 uz dllllho chybaju zvisle madla, s jednym dokonca par tyzdnov jazdil v stave ked hore drzalo a dole nie, riesenie? odmontovali to nadobro... akoze ten interier zacina byt nepouzitelny lebo sa nema clovek kde chytit.
vážne to tu mám všetko vymenovať? ? niektoré veci tamvyzerajú fakt hnusne, niektoré gýčovito, ale tá plyšová ovečka hore nad zrkadlom v kabíne sa mi veľmi páči ?
ale meskanie.Musi sa tu zaviest poriadok.potom to nebude trvat.bezdomovci si musia uvedomit ze tam nepatria.Ale toto je otazka pristupu a principu.bezdomovec tam nemoze otravovat svojou pritomnostou cestujucich a ked si sadne tak to je uz totalna katastrofa.ludia spamatajte sa
Uz mam toho dost.Platim si za elektricenku tazke prachy a hla co sa deje v autobusoch.Stale tu su zapachajuci bezdomovci ktori smrdia a siria len choroby.A ja sa pytam?Vsak je na to zakon ze do dopravneho prostriedku smie nastupit iba primerane obleceny a nezapachajuci clovek,tak co do pekla tam robia bezdomovci?Kazdy vodic by ich mal vyprostit z dop.prostriedku,vsak ti vodici vidia kto tam nastupuje,ci uz pri prichode na zastavku alebo v spatnom zrkadle.Robte s tym nieco.Viem ze vsetci ti vrcholní pracovnici z MHD si vozia svoje zadky v milionovych bavorakoch ale obcas by mali skontrolovat situaciu aj v "terene" to je hrozne.A dalsia vec kto je zodpovedný za nakup autobusou znacky SOR,vsak to su "sroty"Cez leto som bol v Dubline a tam maju VOLVA,ktore sa dokazu znizit aby mohli nastupit vozickari,Preco sme nemohli kupit tieto hoci menej autobusou tejto znacky.Týmto ziadam vedenie nech odstúpi alebo s tým nieco robí.ďakujem
Anti-fanúšik MHD Bratislava
Peter: áno? Nie si trochu drzý? Čo my s tým máme? Čo? Čo mame s tým že si totálne neschopný a nemáš auto? Do prdele, zarob 50 tisíc, chod do autobazáru a kúp si favorita alebo niečo podobne! A nebudeš mať problém s bezdomovcami, chujko!
PETER Malo bi to fungovať asi takto, vodič ostane stáť na zástavke a slušne vilúčy bezdomovca z prepravy (ústne) keď to nezaberie tak zavolá Dop.Dispeč. a políciu. Vieš si to predstaviť aké meškanie bi nastalo. Otázku ohľadné busou SOR bi si mal poslať pánom na MHD a magistrát.
Mas pravdu, treba bojovat proti spinavym a zapachajucim bezdomovcom. Ele nie MHD ako v Dubline. Bol som tam a videl som to. Na zadnych sedadlach bezdomovci a podivna mladez fajciaca hasis. Autobusy si chodia ako chcu a pritom by mali kazdych 10 min., cestovne poriadky neexistuju. Toto by si chcel? ? ? ?
Uz mam toho dost.Platim si za elektricenku tazke prachy a hla co sa deje v autobusoch.Stale tu su zapachajuci bezdomovci ktori smrdia a siria len choroby.A ja sa pytam?Vsak je na to zakon ze do dopravneho prostriedku smie nastupit iba primerane obleceny a nezapachajuci clovek,tak co do pekla tam robia bezdomovci?Kazdy vodic by ich mal vyprostit z dop.prostriedku,vsak ti vodici vidia kto tam nastupuje,ci uz pri prichode na zastavku alebo v spatnom zrkadle.Robte s tym nieco.Viem ze vsetci ti vrcholní pracovnici z MHD si vozia svoje zadky v milionovych bavorakoch ale obcas by mali skontrolovat situaciu aj v "terene" to je hrozne.A dalsia vec kto je zodpovedný za nakup autobusou znacky SOR,vsak to su "sroty"Cez leto som bol v Dubline a tam maju VOLVA,ktore sa dokazu znizit aby mohli nastupit vozickari,Preco sme nemohli kupit tieto hoci menej autobusou tejto znacky.Týmto ziadam vedenie nech odstúpi alebo s tým nieco robí.ďakujem
Anti-fanúšik MHD Bratislava
Do riti tu ide o princip ludia spamatajte sa.Treba bojovat proti bezdomovcom ktori neplatia a znecistuju autobusy chodte sa pozret napriklad do irska ako tam vypada mhd.my takuto dopravu nikdy nebudeme mat pokym budeme k tomuto problemu pristupovat takto laxne.A kazdy vodic by ich mal vyhadzovat po niakom case by si bezdomovci uvedomili ze tam nepatria.A moje prispevky tu budem davat dovtedy dokym sa to nezmeni. S pozdravom
tak ked sa o neho tak zaujimas tak vymenuj vsetky balkanske prvky tohto vozdila, lebo je to uz riadne osobna vec ten voz a btw nejak divne trha obcas pri rozjazdoch.
vidíš... fakt ? treba lepšie pozerať... mne ten voz ešte ako 1003 bol celkom ukradnutý, zaujímam sa oň až odkedy je 4100, takže tú 1003 som akosi prehliadol. (nabudúce píš radšej 4100) ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
peter