Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
zimne pohotovosti:2110,2105,2108,2120,2148,4050
odstavene na parkovisku(stav okolo 10-12h.):1133,2944,2109,2511,1610,1111,1804,1123,2826,1093,1408,1612,1412,ine
Na oprave v hale:1514,2312,1805?,2937-0 hala,1601,2102,1016,1022,2312,a ine
premavajuce vo voz. bez tabul:1030,1510,1022,1212,2822,2306
67:2132
80:ale ci premavala neviem lebo isla na STK(do haly)
191:1120,...
63:1916,1214,...
?:2131,2146 asi iba vo voz.
21:1218-pokazena pred patronkou,smerom do mesta ,1411,...
37:1022,...
2406?:bola bez bocných prechov asi ide na GO
2115-ešte stale stoji pri hale c -ROZOBRATA
2926-som videl v ohrade bez zadneho okna
8322-kupili pekne nove vozidlo asi dielna(Renaut)
8220-Tatra žeriav
8248-Multikar
Reply on: Darro 23.3. MENINY #36531:
Darro, je mi to velmo luto, ze som vcera nestihol gratulovat k meninam, tak sa dodatocne pripajam aj ja, aj ked uz to asi velky zmysel nema... ?
A do toho sTrESCA ta pridem niekedy kuknut, kokso, to keby som bol vedel skor... Tak ti donesiem opravit tu moju sunku... ?
Reply on: Andy #36515:
ako ktori.. je to individualne ?
Pred chvilou som zahliadol akysi SOR, tusim 3520 na obratisku OD Slimak... Dufam ze nejazdi na linke 50... ?
ZV 7102 ide na 9, prave sla cez Racko.
Reply on: Martin Fundárek #36535:
Tak trolejbusy: 201 /4 začína ráno ako 202/4, kde spraví 1.5 kola (3 jazdy) a z Čiližskej robí potom až do konca už iba L201.
201/11, 12 a 13 robia z Čiližskej každé druhé kolo striedavo na 201 a 202.
209/7 robí na konci rannej a poobednej špičky 1 kolo na 207.
Nejaká 206 robí po skončení poobed, špičky na AS MN 1 kolo na 207.
V SN: je delená 204/8: spraví ráno a poobede po 1 kole na 204 a 205.
SN:207/6 a 207/7 robia ráno a poobede 1 kolo na 206, 207 a 209.
SN: Jedno poradie robí striedavo celý deň kolá na 201 a 202 (tušim /8)
Reply on: Johana #36537:
371, školský spoj, vozí postihnuté deti do špeciálnych základných škôl (hluchonemé ,slabozraké, s oslabenou mentálnou schopnosťou...) Túto linku si objednali, myslím, že školy Hálkova a Svrčia. Premáva už pekných pár rokov (stále ten istý voz - 1093 ? )
Dnes ráno som v Petržalke na zástavke Záporožská, smerom do centra, videla okrem ceduliek autobusových liniek, ktoré tam bežne premávajú aj cedulku linky s číslom 371. Môže to byť jedine autobus. Prosila by som o informáciu, čo je to za spoj, ako a kade premáva. Ďakujem.
Prazak: Este napr. cez prac. dni linka 22/6 robi v sedle a po 17. h. az do takmer 1. h. v noci linku 20/6

Zo vcera:
- o 10.53 h. sa na Osuskeho zrazil autobus na linke 81 s osobnym autom
- o 21.19 h. na konecnej Vysehradska oznamila cestujuca vodicovi linky 94, ze neznamy vandal odcudzil oznacovac cest. listkov
- na Hodzovom nam. sa tukol trolejbus s osobnym autom
(V)

Dnes:
- 2827 okolo 6.30 h. docasne vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2809
- 2626 o 19. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/1, nahradil ho ZV 2809

26: 1829
83: 2626, 2813, 2829, 2608, 2827, 2800, 2816, 2814, S N 2818, 2819, 2401, 2514, 2801
? M: ZV 2809/1 a 5
504: 1605

Martin Fundárek

Reply on: Prazak #36519:
Na električkách to vyzerá takto:
prac.dni:
- 8 a 14 si vymenia linky na jedno kolo ráno a jedno poobede
- 9/12 a 9/13 robia rannú špičku 9, potom "utajené" spoje linky 5 z KV do Rače, jedno kolo na linke 11 a do vozovne
- 17/5 prechádza po rannej špičke na 14/10.
sobota, nedeľa:
- 1 a 12 si vymenia linky na jedno kolo ráno a jedno poobede
- 2/5 robí ráno i poobede jedno kolo na linke 2 a jedno na linke 6
- 8/6 robí dve kolá ráno a jedno poobede na linke 14 a jedno kolo cez obed na linke 9
- 11/5 robí po tri kolá na linkách 3 a 5

Trolejbusy - nejaké prejazdy sú, myslím, medzi 201 a 202, v sobotu a v nedeľu jazdia na linke 206 aj vozidlá z iných liniek (207 ?).
Autobusy:
zachádzky cez týždeň: 21 na 25, 22 na 49, 24 na 20 a 26
zachádzky cez víkend: 24 na 20 a 26, rôzne petržalské linky na 92, myslím, že aj 33 na 32 a tiež 52 na 56 a 65
spoje striedavo na linkách: 31 a 39, cez víkend 30 a 80
určite jeden voz robí cez týždeň spoje na linkách 51 a 58

Plus samozrejme služobné, školské a nočné spoje.
Doplňte, resp. opravte, kto viete.
Reply on: Darro 23.3. MENINY #36531:
pripájam sa aj ja, všetko dobré! ?

Vševedko samofandivý

Reply on: Darro 23.3. MENINY #36531:
Congratulations!
Reply on: Darro 23.3. MENINY #36531:
Ja ti tiež blahoželám. ?

Darro 23.3. MENINY

JohnyD, Z, Tomas, Mat3j, D3ko: ? ? ? uz som myslel ze vsetci na mna zabudli... ? dakujem vam vsetkym velmi pekne za blahozelanie, no ja mam take podivne meno ale co uz narobim. Este raz vsetkym velke DIK. ? ? ?.

JohnyD: Dosla mi sprava ale som taky zazraty do prace ze moc toho odpisat nestiham, inak pracujem v Tesco-Lamac mobilne telefony. No co mne ide lepsie ako servis telefonov, konecne pracujem v tom co milujem. No uz sa nam otepluje este pockaj a pojdeme k zajickovy hore... ?


? Dakujem vam ludia...
Reply on: Peon #36524:
Nebolo to náhodou 88? Lebo to by sedelo, tá linka tam chodí a sú na nej krátke Karosy.
Reply on: zlatka #36516:
To neviem, ale bude o tom anketka 🙂
Reply on: d3k0 #36527:
Ja tiež! ?
Pripajam sa k meninovym gratulaciam Darrovi 🙂
neviete ci je este poIkarus 280 (posypac vo voz.) ?
Postrehy z dnešného dňa: na Šafárikovo námestie došla súprava linky 321 do Jurajovho Dvora v zložení 7718+7775+7776 (posledné dva spomínané vozne boli z linky 12), o pár minút na Šafko dorazil vozeň 7717 (zrejme hľadal svojho strateného brata) ako ZV na linke 12 - takže sardinkáreň... no a na Jesenského sa za tento ZV pridal ZV 7704 hradiaci linku 4 (cieľ Karlová Ves). Vlčáci chystajúci sa na casting do role cestujúcich v reality show "Cesta domov MHD" jasali od radosti ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.