Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
frenky - Za to budes kruto pykat a navyse si poplietol 26 ? - a do basy 😉
Beus - tebe sa to ospravedlnuje, lebo nemas na mna kontakt, aspon si to dal na net, thanks

Nedela:
- ten 2810 bol na linke 83/7 a vypadol iba docasne
- doplnim TeBeCe-ho - 43/1 nahrada 2707
- 2630 po 18. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/3, nahradil ho ZV 2813

26: 1402
27: 1019
83: 2819, 2829, 2630, 2826, 2811, 2816, 2810, 2818, VN 2801, 2812
? M: ZV 2813/3
504: 1406
Reply on: TeBeCe #36427:
? ? ?
Info o TESCO buse:
Na linke premáva jedna modrá Karosa B732 (ex. Avion) s reklamnými nálepkami (viď obrázok na www.soraviapalace.sk) a jedna bielo-modrá B734. B732 jazdí celodenne, B734 vypomáha len počas "špičiek". EČV som si žial nezapamätal.
Nástup v smere do mesta je povolený len na zastávkach TESCO a Europa Möbel. Zastávka Europa Möbel sa nachádza na príjazdovej ceste na parkovisko Soravie povyše McDonaldu. Pod Novým mostom zastavuje na výstupišti liniek 29, 30,... Z obratiska vychádza ako L70, takže žiadne porušovanie cestných pravidiel sa nekoná.
Počas môjho sledovania cez víkend som v autobuse nevidel viac ako 10 ľudí, takže táto linka bola asi dosť slabo spropagovaná.

Ak tu už niečo z toho bolo, tak sorry, nechce sa mi to celé čítať.
Inak dnes bolo toto na
20 > 1014, 1024, 1001, 1017, 1406
21 > 1612, 1820 ? , 1410, 1800, VN nemam, 1514, R 1001
24/26 > 1406
27 > 1019
35 > 3505

1803 vcera na 21/4., dnes na 39/2. ?
Reply on: Beus #36439:
dnes doobeda som v Dubravke nebol, takze neviem, to bolo vcera presne o 15:48 co som siel okolo... ? Opravovala 2816 (Heh, Johny ma asi zabije, ze som mu to nepovedal skor...)
Reply on: frenky #36435:
Ak sa nemylim, 8321, opravovala 2810, a vedla nich som stal ja so 7949-50, a bolo to dnes doobeda 🙂 (teda, samorejme, nevylucujem ze aj vcera tam mohla niekoho opravovat) 🙂
Reply on: frenky #36433:
Dalsie 2 referencie na popis: Diskusne forum, 27929 a 27946 (hladaj "dopyt+madar") 🙂
Reply on: Beus #36434:
no hej, normalne, ako normalne. Myslel som to tak, ze dopyt je sice k dispozicii, fungujuc, tak ako funguje,ale nepouziva sa. Teda, jedine, ked je vodic lenivy otvarat prednu masku, tak si pred vyskocenim z voza zapne dopyt, aby sa don mohol lahsie dostat, ked sa bude vracat. Neviem, ci sa to moze, ale par krat som to uz videl. ?
Reply on: frenky #36433:
No heej ale zvnutra automaticky otvara iba 1804 ziaden iny ikarus!! ?
Inak vcera to tusim bolo, co som videl na obratisku v Dubravke volaku novu pojazdnu dielnu, opravovala 83. Myslim, ze RENAULT to bol. Cislo tusim, ze 8323, alebo daco na ten sposob. Vyzerala velmo pekne. Cervena s bielou skrinou. ?
Reply on: frenky #36433:
Pokial ja viem, tak dopyt na 4xx funguje po madarsky, a nie normalne 🙂 Princip popisany v #4141 na diskusnom fore (ano, este 4-ciferne cislo prispevku:) ) - hladaj "dopyt+4x5" 🙂
Reply on: Ámos Keynes #36431:
pokial ja viem, tak dopyt na 4xx normalne funguje, len sa nepouziva... ?
Reply on: Ámos Keynes #36430:
áno, električky jazdia normálne, uzavretý je len nájazd na nadjazd.
Reply on: Johny D #36424:
Znamená to, že niekto sa rozhodol sfunkčniť dopyt na Ikoch 4XX alebo je to len výnimka.
Most na Kapucínskej ulici je uzavretý pre autá. Neviete, či po ňom jazdia električky?
Reply on: TeBeCe #36427:

To pomerne rýchlo k nemu dobehla dieľna...alebo nie?
Na 70tke dnes: 2704, 2706, 2708, 2001, 2139,...
77: 2007
79: 2146 (!)
90 : 4091, 4096,...
91: 1066
Asi pred 20 minútami šiel ZV 1006 z pod Nového mostu na výjazd na linku 88.
2709 odpadol o 15.43 vyfuk pri druhom rybniku ? odchody o 15.44 smer Lesopark a nasledne odchod z Lesoparku na Patronku neboli obsluzene, o 16.10 uz isiel ZV 2152. O 16.09 dorazila k pokazenemu dilna.
Reply on: Martin Fundárek #36421:
Trúfol si si veru zle. Pretože grafikony robia už asi 20 rokov tí istí pracovníci. A čo sa týka softveru, ten v grafikone nevyráta ani pracovné, ani bezpečnostné prestávky. To robia same grafikonistky. Videl som, ako sa to robí, boli sme tam zo školy na školení. Neni to sranda. ?
Reply on: Johny D #36424:
Ale iba jedina 1804-ka to ma automaticky! KEd si isiel vozom 2820 tak po zatlaceni tlacitka ti otvoril vodic, leno mozno v takej rychlosti ze si to nestacil zareagovat ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.