Reply on: Marko #36284:
Ale veď áno ale vidíš, že sa nájde človek čo tak spraví a pokiaľ sa nemýlim cca pred rokom, dvomi sa stalo niečo podobné, ale v Brne. Nejaký chalan tam jazdil na spriahadle medzi vozňami. Ak by boli zábrany medzi vozňami, nič také sa nestane. Dvaja ľudia stále žijú a renomé MHD (ako takej) nie je poškvrnené.Možno by tie zábrany nemuseli byť až také odporné ako na tom obrázku z Polska, ale niečo by tam mohlo byť.
Ámos Keynes