Vsevedko: ja na teba vôbec nič neskúšam. Ja mám v piatok aj iné veci na práci nez sa trepat na Hlavnú Stanicu, kam mimochodom, chodím veľmi rád. Ale v piatok večer to uprednostňujem niečo iné. Ani ma nepoznás tak ako môžeš na čo som psychicky spôsobilý. Usudzujes podľa príspevkov? Ver mi, v živote sa správam úplne inak ako na fóre, vieš...
To čo na mňa skúšaš, malý had? Ja s tebou môžem vychádzať aj zle, ak si praješ. Dostav sa v piatok o 22:30 na Hlavnú stanicu.
Ak sa ma to netýka, tak sa ho pýtaj mailom alebo cez ICQ a nie na iMHD. V opačnom prípade je jasné, že prvá osoba, ktorá tu nie je psychicky spôsobilá pre vedenie motorových vozidiel, je istý "Kamarát".
Z utorka:
- po 12. h. 20 min. nepremavali elektricky liniek 8, 9 a 14 smerom na Posen pre dopravnu nehodu na krizovatke ulic Zahradnicka - Jegeho
- spominany vcerajsi incident tykajuci sa supravy 7919-20 - doplnim, stalo sa o 19.26 h na Puchovskej v smere do Race a elektricky boli zdrzane do 19.49 h.
(V)
- 7927-28 v poslednom kole vodic zistil, ze ma poskodenych niekolko sedadiel vo vozidle (dnes uz v premavke)
Streda:
- pred 1. h. vodic nocneho spoja na Hlavnej stanici zistil, ze mu na jednom zo sedadiel chyba operadlo, skoda 2000 Sk (blizsie nespecifikovane)
- o 6.50 h. horelo na Studenej ulici horelo koleso na autobuse linky 56, vodic ohen uhasil
- od 7.20 h. do 7.34 h. stala premavka elektriciek na Kamennom namesti v smere na Jesenskeho pre poruchu zberaca na elektricke linky 11
(V)
- ZV 2004 o 8. h. na linke 83/7, neskor ho nahradil 2942
- 2606 po 9.h. vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2004 a napokon 2613
- 1802 po 12. h. vypadol na linke 24/1, neskor ho nahradil ZV 3604 a napokon 1820
- 2940 v rannej spicke bol na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2800
- 2613 po 14. h. docasne vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2619
- 7801-02 po 17. h. vypadol na linke 1/10, neskor ho nahradil 7755-56
- 2630 o 18.54 h. docasne odisiel na plnicku, nahradil ho ZV 1819 ☺
- 2626 po 19.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/8, nahradil ho ZV 2004
Frenky: a vieš ešte niečo. Ja sa bavím s ľuďmi tak ako sa oni bavia so mnou, to čo som napísal jemu, by som tebe nenapísal, takisto by som to nenapísal ostatným, ale ak niekto má sústavne niečo proti mne tak potom neni o čom...
2408 na 31 o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
pocuvaj ma synka, ty vies vobec s kym si pises? Aspon trocha zmen svoj slovnik, to, co si chcel napisat, sa dalo napisat aj normalne. Ja by som si toto nedovolil napisat ani Johnymu D a to ho poznam skoro 2 roky. ? A uz vobec by som to nepisal cloveku, ktoreho som ja osobne videl a rozpraval sa s nim raz. Ty predpokladam ani to. Takze si zmen troska slovnik a sposob, akym sa tu bavis s ludmi. ? ?
Počuj ty samofandiva krysa, kde som napísal že dedina nie je pozemná komunikácia? Kde? Zasa si domyslame? A navyše nemá ťa čo trápiť, že som priateľsky dal andymu otázku, nie si andy netýka sa ťa to! Takisto ak chceš so mnou vychádzať za dobre tak sa do niektorých veci neplet! A ten vodičák, to si premysli.
Tak na to aby si s takým nezmyslom mohol ísť na pozermné komunikácie, musíš mať v prvom rade technický preukaz, takže sa vôbec netráp tým, či to spĺňa nejaké normy, lebo ten TP aj tak nedostaneš.
Btw., Ty si robíš vodičák alebo čo to tu na Andyho skúšaš?
Prazak