Reply on: Mike #35666:
tak si mal smolu alebo si to nevedel vhodne tomu dispecerovi podat, ja som sa zatial stretol s odozvou typu preverime, alebo ze poslem na konecnu pojazdneho dispecera a ten si ho tam uz pocka a doriesi to... 
[podstata je ale ze ak sa uz stazujes na niekoho, tak to musis robit na zaklade preukazatelneho porusenia pracovnej discipliny - napriklad taky skory odchod z konecnej; ak ide na cas a zavrie mi dvere pred nosom, tak si mozem len zanadavat, ale vodicovi za to nic nemozem...]
KLF