Ten vodic 7120 mal mat odchod z Astronomickej o 18.51, podla hodiniek na oznacovaci vo vozidle 2513 (na 78, v ktorom som prave bol) odtial odisiel uz o 18.49.
MAJO PRECITAJ SI PRAVA A POVINNOSTI CESTUJUCEHO.CITUJEM: CESTUJUCI JE POVINNY BYT PRIPRAVENY NA NASTUP,VYSTUP Z VOZIDLA! AK ZAZNIE ZVUKOVE ZNAMENIE NENASTUPOVAT,NEVYSTUPOVAT!! JA TIEZ OSOBNE NIKOHO NECAKAM! NIEKEDY MAM POCIT ZE SOM POSLEDNY SPOJ AKO UTEKAJU,HLAVNE BARLOVý .TYCH VOBEC NECAKAM ?
MAJO PRECITAJ SI PRAVA A POVINNOSTI CESTUJUCEHO.CITUJEM: CESTUJUCI JE POVINNY BYT PRIPRAVENY NA NASTUP,VYSTUP Z VOZIDLA! AK ZAZNIE ZVUKOVE ZNAMENIE NENASTUPOVAT,NEVYSTUPOVAT!! JA TIEZ OSOBNE NIKOHO NECAKAM! NIEKEDY MAM POCIT ZE SOM POSLEDNY SPOJ AKO UTEKAJU,HLAVNE BARLOVý .TYCH VOBEC NECAKAM. ?
hned ako si prestupil na tu 8 si si mal overit ci cas podla ktoreho si uvazoval odchod tej 14tky sedi s casom v 8cke (alebo aj inom vozidle MHD) a ak ano, tak zobrat telefon a spravit teply bonz na dispecingu ze nech mu skontroluju kartu vodica... Odchod z konecnej o 2 minuty skor povazujem za hrube porusenie pracovnej discipliny (keby si nadbehol niekde na trati, tak ok, ale ze nevydrzal na obratisku do odjazdu a este k tomu nepocka dobiehajucich cestujucich, tak to by som nemal ziadne zlutovanie...)
d3k0