Reply on: TeBeCe #35451:
Ja som ním dnes išiel, a ako som tak na neho pozeral, zvnútra, mám pocit, že niečo spravili s tým boredlom. Teda ja som ho predtým nevidel, ale opisovali ste to hrôzostrašne. Teraz to bolo len normálne špinavé.Inak som si istý, že ho neumyjú predtým ako bude vystavený na tých 110 rokov MHD. Proste len neotvoria dvere a nikto tú špinu vnútri neuvidí.
hefec