Reply on: Muchomravec #35423:
No ze v poslednom case ich to robi nejak vela..
Info Max..
Ale nastastie potom sa ho podarilo dostat vodicovi hore. Problem malo aj FunRadio 7913+7914 na Kamennom nam., kde mu museli rozbit lad na zberaci vrchari
Bol totiz tak tazky od namrznuteho ladu, ze ho struny nevedeli vytlacit hore
Takze okrem tych 2 uz zamrznutych T6 sme tam ostali chcipnuti aj my. Nastastie sme to cez okno s vyhybkovym zelezom trochu obuchali a podpacil som ho tak, ze som ho vytlacil s5 na trolej (samozrejme tak, aby som sa zberaca nedotykal zelezom vtedy, ked trolej)
Takze sme mohli premavat
MB
81 - 4817,...
90 - 4091,...