Reply on: d3k0 #35284:
DPB by mohol spravit hrdinsky cin a tu Karosu kupit, rapidne by sa zlepsil stav vozoveho parku..
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29232930ef392b342f26ea&u=f8f3f0edf5f0f0f2
Radsej som tam nedal zabery z interieru 4400, to by uz take pekne nebolo... ?
Max
takže z 1. kolóny preradia najprv 1 voz na 4. kolonu,
potom im posle 1. kolona 5 ikarusov, 3.kol. im vezme 2 vozy,
a 1.kolona potom nemá vozy do výpravy, tak na 31 jazdí 2940
naozaj zaujímavé... ?