1885: Vidno ze nemas prehlad ako si zije voz 4100 v Petrzalke... kam sa trepu tie crepi z 1.DPA ? chod sa previest a potom hovor kde co sa co zosroti... ? ked prisla bola srot a teraz je paradna lebo je o nu lepsie postarane ako bolo... ?
Lebo do BB tusim chodili po ceste...
? pol hodinu som tam mrzol, zaslo mi slnko a takmer sa mi baterky vybili v masine kym to doslo ? pozeram, ze si tam mal v tom case same ZV...2811, 2102, 7704

Vrtacik