prosim vas ak mozte dajte mi sem vediet ci idu dneska autobusy podla pracovny den alebo skolske prazdniny.Lebo kazda skol ma prazdniny inak tak neviem.Dakujem velmi pekne......
V poslednej dobe (tyzden) pozorujem dezen na pneumatikach vozov no a treba uznat ze dostavil sa ten problem ktory sa raz ulazat musel... autobusy (c.90, 86) sa nevedli vysplhat ani na nadjazd ked odchadzali zo zastavky Kopcany smer Terno... ? to je to prezuvanie opotrebovanych letnych kolies... ?
Hehe... to si mi pripomenul jeden Ikarus 280 z pred par rokov... pozeram na tachometer a ked odchadzal zo zastavky a pridal ako zaradil rychlostny stupen tak z nuly sa mu pretocil uplne na maximum, ked stacil spojku zas na nulu zaradil druhu rychlost tak zas na maximum... proste ked tahal tak isiel podla tachometru jak dabel hehe... ? ? ?
frenky
21: 1410, 1322, ...
32: okrem ineho aj 3619
57/2. = NV/509 = 1022
91: 1009, 1023, 1006, NV/508 = 1024
97: 1301
401: 1819
?