Tak ma napada, preco tahali L26 na Zatevnu, ked sa aj tak 80% vodicov chodi otacat na Stepnu, kedze na Zatevnej (najma cez tyzden) stoja auta a oni nechcu riskovat zalomenie tocne, alebo volaky skrabanec... ?
...
mmmm