Reply on: fobust #34534:
Vnutri je stale taka ista 2405-ka ako ju pozname..zadrbana az po usi ?
Od babeny viem, ze kratko po tom co som ho fotil, tak mu skapal motor na Dvoroch a uz nesiel nastartovat
Nakoniec sa to vodicovi predsa len podarilo a slo sa dalej.
Andy