Reply on: Neni podstatne #34269:
1. Ja si nick v ziadnom pripade nemenim.
2. Ja tiez viem odpoved na temu SZP, len som si to chcel overit.
3. Koncim debatu na tuto temu.
Podla mna ten vodic vie co hovori, len ty si asi zle pochopil... ?
Ak nie je vo vozovni možno to znamená, že je v ústredných a tam na nej robia, lebo ak by ju mali vyradiť tak si ju vo vozovni nechajú. Inak má 4827 novú značku alebo starú ŠPZ. Lebo ak starú, tak keďže je nepojazdná nemohla dostať STK a tým pádom aj nové značky a tak by bola vyradená z evidencie a jej naspäť zaradenie by stálo aj niekoľko desiatok tisíc ako som počul.
Ámos Keynes