Reply on: Matttthew #33988:
Ja neviem. Pozri na to tak, že nič nie je hotové. Ak ma trafí nejaká myšlienka X, tak v deň Y môžem to, čo už je spravené (teda skoro nič), dať na net, aby mi prestalo chodiť toľko otravných mailov, že kedy bude nová verzia. Potom ale za týždeň začnú chodiť otravné maily "Kedy bude ešte novšia verzia?" chodiť znova, takže to nemá skoro žiaden efekt.
, 2800?, 2801?, 2812, 2825?, 2829 ?,
Matttthew
aspon na chvílu uspokojíš.