Tak bol som sa odviezt 6611, interier skoro navlas rovnaky ako tbusy generalkovane u nas. Akurat sa mi zdaju lepsie sedadla. Akurat povrch madiel sa mi zda byt taky menej hladky. Ale potesilo ma fungujuce hlasenie. Pri tom kureni to je hlasitostou akurat...
) sa nachadza na linke 202/8 (odchod z cilizskej smerom na rajsku o 17:25)
Vrtacik
"Cestujúci si od budúceho roka nebudú kupovať lístky podľa tarifných pásiem, ale na konkrétnu trasu a konkrétny počet kilometrov. Cena lístka na IC a EC vlaky bude navyše jednotná, to znamená, že nebude závislá od časového predstihu, v ktorom si cestujúci lístok kúpi," konštatoval hovorca Železničnej spoločnosti (ZSSK), a. s., Miloš Čikovský. Doterajší systém deregulovaného cestovného na EC a IC vlaky sa navyše mení na regulované cestovné, keďže tieto vlaky sa znovu posudzujú ako výkon vo verejnom záujme.
Cena IC príplatku bude rovnaká ako cena rýchlikového príplatku, a to 20 Sk. V povinne miestenkových IC vlakoch si musí cestujúci okrem príplatku zakúpiť aj miestenku, ktorej cena je v slabých dňoch 20 Sk a v silných dňoch 80 Sk. Cena EC príplatku sa rovná dvojnásobku rýchlikového respektíve IC príplatku.
?