Reply on: Darro #33950:
taky mlady tam bol. Najlepsi bol v Ruzinove. Drbol sa do laveho prudu a "ziahal" tam 40. Ani o chlp viac, pozeral som mu na tachac. ?
) sa nachadza na linke 202/8 (odchod z cilizskej smerom na rajsku o 17:25)

Emo