na 3707 nesvieti polovica predneho transparentu, zadny nesvieti vobec a bocny som nevidel...ja neviem ako s tym mozu jazdit...ja ako vodic by som dosiel do dielne a nevysiel by som odtial dovtedy, kym by mi tie ziarivky nevymenili, pripadne by som si ich vymenil aj sam keby mi ich dali...urcite by som s takym vozom nesiel do premavky...ziarivky nie su nedostatkovym nahradnym dielom...iba na to kazdy kasle
.
Kockac
d3k0: Z 1.11.2002? Tak to potom asi predsa len _je_ sci-fi.