Reply on: Z #31917:
Velmi pekne dakujem, no bohuzial dnes som mal sluzbu vseljaku inu, len nie stastnu a prejemnu.Idem do ZB, stara pani "vraj" stlacila tlacidlo na znamenie, no mne nic nepiplo tak som na zastavke "Druzstevne sklady" nezastavil. Prisla ku kabine a zacala mi vulgarne nadavat, ze preco nestojim. Tak som sa nasral, zabrzdil som, vyhodil smerovku a zastavil som pri kraji cesty asi 200-300m za zastavkou. Otvoril predne dvere a doslova som ju vyhodil z busu. Zatvoril som dvere, ona pri tej ceste, len mlcky sokovane stala. Strasne nahnevany a rozhorceny som soi sadol za volant (samozrejme vsetci cestujuci zo mna poburení). Kusok pri Kerimaxe sa predomnou trtkala 120-na asi 40km/h. Ja samozrejme nastvaty som ju zacal predbiehat rychlostou az 65km/h a v tom sa zo zakruty, oproti mne vyruti stara liazka. Zabrzdil som a pokusal som sa zaradit do svojho pruhu spat. Vsetko sa podarilo vsetko ok. Kym som sa stihol spamatat, premeskal som odbocku dole do Markizy, tak bohuzial...Tomu sa hovori "nestastne kolo" ? ?
Ludmila B.