Z Brodnej smerom na Dolné Hony púštali teraz trolejbusy po jednom, pretože to vyhadzovalo meniareň. Už sa rovnomerne rozložili. Náhradná doprava jazdí preistotu naďalej. Keď som šiel 6614, tak to pri rozjazde niekedy trhlo trolejbusom a pár sekúnd nešiel prúd. No ktovie čo to spraví ráno keď na tom úseku bude naraz viac trolejbusov.
Linka 208 jazdí stále podľa výlukovej trasy.
Linka 208 jazdí stále podľa výlukovej trasy.
Andy
Nevie niekto niečo bližšie o príčine výpadku? Jediné info čo mám je, že včera sa niečo stalo s meniarňou a teda dedukujem, že tie včerajšie výpadky čo som si myslel, že sú kvôli konárom boli v skutočnosti kvôli meniarni.. A dnes to teda asi opravujú, aby sa im nestalo, že zajtra v rannej špičke prestane meniareň fungovať..