Reply on: Darro #31564:
Ja si myslim, ze v tomto hra svoju rolu opat aj bratislavska (ne)udrzba. Ked som dnes siel v 3519 vzadu, daco tam tak cudne rezonovalo a bublalo, az som si obcas pripadal ako v 4400. Prevodovka najma do kopca tiez radila tak nejako cudne (alebo to mozno bolo stylom jazdy, neviem) a zvuky kadejake... ale aspon netrhala tak, ako tie v Ik4xx a Karosach. Kazdopadne, ked tie busy prisli nove, ani si nevedel, ze tam nejaky motor alebo prevodovka je. Ik4xx detto. Myslim, je to vsetko len o udrzbe.Ja proti SORom nic nemam, ale niektore aspekty su na nich, hm, povedzme, ze nedoriesene. A 18-metrovy autobus s pidikoleckami by asi vyzeral velmi zabavne. ?
Kazdopadne mozno motyka vystreli a Bratislavu nam nakoniec budu brazdit aj parohate piskajuce kindervajca, co my vieme...
COLOR