Chcem podať sťažnosť na riadenie Vašich autobusov z Devínskej Novej Vsi,dnes nešli autobusy č.21 z odchodom zo zástavky M.Marečka 6,17 hod.a 6,22 hod. To je už vrchol keď nejdu dva autobusy za sebou. Dá sa ako tak ospravedlniť, keď vypadne jeden,ale nie často, ale dva za sebou to už je vrchol.Mali by ste sa prísť pozrieť ako ľudia cestujú z Devínskej ráno a nie riadiť len z kancelárie. Ešte to bolo aj 22.10.2004 tiež vypadol autobus č.21 z odchodom zo zá- stavky M.Marečka 6,17 hod. bol pokazený.Neuznávam také odpovede,že Dopravný podnik má veľa starých autobusov,
máte veľký aparát na to,aby ste to riešili.
Ďakujem za odpoveď.
máte veľký aparát na to,aby ste to riešili.
Ďakujem za odpoveď.
Andy