Chuda 4850, tak zle nastavenu prevodovku som davno nepocul. Keby fungoval otackomer tak napisem maximalne otacky ale pri rozbehu boli skoro urcite v cervenom L95.
Mame este jednu hyperexluzivne tajnu sekciu s nazvom Admin a tam ma pristup asi 10 ludi. Cez nu sa daju okrem ineho pridavat novinky. Webmasterov mame len dvoch.
Pista