3:7063 (uz asi jedina bez reklamnych panelov)
7:7939+40
8:7719
11:7077
74:2601
82:3003
Takze dnes je toho dokopy sest
7:7939+40
8:7719
11:7077
74:2601
82:3003
Takze dnes je toho dokopy sest
Teda CNG VRAKY su fakt VRAKY!!! Su to VRAKOSY. Nic ma nepresvedci o opaku. Zatial nebol tyzden, za ktory by som nevidel aspon dva pokezene draciky. A ked sa bude celad drakovo-plynovo-KAROSOvych autobusov rozsirovat na tych 200 ks, tak urcite budem denne vidiet aspon dva vykapate CNG VRAKY...



,OK 4801(3)

Okrem toho sa mi segra dnes stazovala, ze okolo nej presla elektricka smer Malacky

Nie ze by som ho ja nepoznal, ale treba raz z casu na cas otestovat aj vodicov 

, 2400(7?)
dnes na skkusobnej jazde elektricka 7719 a jeden plynovy klbak ( s dimovymi sklami )
TeBeCe
btw. ten navrh v sucasnej ankete je odkial?? o com je??