Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Mike #30653:
Odporúčam ti, aby si čítal všetky príspevky na tomto fóre a až potom kriticky reagoval.
Reply on: gypista #30679:
hned dva dni po "poziari"...!cize zaradila sa do premavky 22.9.2004...
Odkedy je 4200 znova v premavke. V piatok bol na 93 alebo 94. Teraz si to uz nepamatam presne..
Reply on: Vinco #30676:
Obidve.
Reply on: TeBeCe #30675:
hehe aj viem ktore vozy pojdu coskoro na 4.Dpa ale nebudem kricat dopredu.ked budem mat overene info tak to sem napisem:)
inak co je s tou nestastnou 4400??? vsak uz mala byt v premavke... ?
Mozete mi niekto odpovedat ako su pohanane dlhe trolejbusy?
Ci je hnacia naprava stredna alebo zadna alebo obidve? Dakujem.
cestujuci Vinco
Reply on: trifit #30673:
myslim, ze 4. kolona nema s reklamami nic spolocne...

Re #30672 Tomáš: to znamena, ze pojde na 1. kolonu a stvrtej sa zas mozno ujde nejaka GO karosa z trnavky 🙂
Mozete mi niekto odpovedat ako su pohanane dlhe trolejbusy?
Ci je hnacia naprava stredna alebo zadna alebo obidve? Dakujem.
cestujuci Vinco
Tomaš: To už neviem ale myslim že na 4kokone to bude trvat tak Rok.
Reply on: trifit #30671:
To znamena, ze reklamu Tesco budu musiet pretetovat:-D Dufam, ze to schyta 4402...
? Tesco Bus 4208 je vyradena od minuleho tyzdna a konecne ide na generalku. ? ? Dôvod zlomeny držiak na uchytenie motora.
BTW, 2322 od minulého štvrtka (možno skôr) po dlhšej odstávke znova v premávke. ?
Reply on: Andy #30668:
Tak vidis. ? Pohodaaaa.... ? ?
Takze elektricenka kupena bez problemov, chvalim milu pani pri okienku 3 v podchode.
Tomas: na hlavnej.
Tebece: ja vzdy nosim zo skoly a niesu problemy... Aspon s tym. 🙂
Reply on: TeBeCe #30666:
Mea culpa ?
Reply on: Tomáš #30665:
ja som tam blbosti nepisal, tak nic opravovat ja nebudem ?
Reply on: TeBeCe #30664:
Tal myslim, ze aj tie novinky by sa mali troska upravit, nie?
Reply on: Tomáš #30663:
ale niekto zrejme nevidi
Reply on: TeBeCe #30662:
TAk ako to je s tou reklamou?? vsak nedavno sa pisalo, ze ma reklamu na unibanku ?
1128 s reklamou Profireal na 37

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.