Reply on: Max #30646:
Detičky, prečítajte si , prosím, desaťkrát (minimálne), že na akom fóre sa nachádzate!!!! ? ? a nabudúce nezahlcujte 5 strán spamom, a na vzájomné urážky, lichôtky, či pozvánky na Nočáky použite radšej ICQ, mail, zoznámku, prípadne iné, menej verejné a menej odborné fórum. Ďakujem! ☺
J
Naopak príjemnú skúsenosť som mal dnes v 3601 na 50. Voz bol krásne vykúrený a tak bola radosť sa vňom odviesť. Na rozdiel od väčšiny vozov, ktoré dnes jazdili. Bola v nich zima ako v ruskom filme.