Na linkach 3, 5 a 11 budu jazdit supravy T6 (rozujem dve kocky
)
---
Na 94 dnes opat 4091 na neviem akom poradi, ale ZV to nebol. 4823 na 94/4
)---
Na 94 dnes opat 4091 na neviem akom poradi, ale ZV to nebol. 4823 na 94/4

*1
ale Z mi písala ze ho videla aj na linke č.90 a ja som ho videl aj včera o 23:15 ako išiel už do vozovne po Betliarskej (Bzovícka, Dolnozemská) , ale už bez tabúl.
Majo
Chcem sa opýtať ako to bude so zabezpečením kultivovanej prepravy počas konania tohtoročného Račianskeho vihobrania ide hlavne o dni sobota a nedela.
Pretože po niekolkoročných skúsenostiach MHD dostatočne pružne nezareagovala. Myslím, že mnoho tisícok Bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta mi dá za pravdu. Tak Vás prosím o Vašu odpoveď, vstriecnosť a ústretovosť.