#3041> cestujuci nie je povinny zamavat na zastavke na znamenie aby mu bus zastavil. musi len stat tak aby ho bolo vidno a vodic musi zastavit. okrem ineho to bolo nedavno (a asi aj este je) napisane na www.dpb.sk v aktualnych zmenach.
*1




*4
ale Z mi písala ze ho videla aj na linke č.90 a ja som ho videl aj včera o 23:15 ako išiel už do vozovne po Betliarskej (Bzovícka, Dolnozemská) , ale už bez tabúl.
.

)

Jano
stalo sa tak okolo 17. h. pri postovej banke pred zastavkou Segnerova v smere do Dubravky, kde do seba narazili elektricka a tri auta. ( RE ) Okolo 17:30 h. bola premavka obnovena.