Reply on: TeBeCe #30132:
Mno, spociatku to "fungovalo" asi tak, ze ked som prichadzal zvrchu, pravidelne mi to pred nosom slahlo stopku (co som uz samozrejme nalozeny a z kopca neubrzdil, a magnetkami brzdit nemienim), a ked som stal dole na zastavke, tak sa tiez casto stavalo (zrejme zle poveternostne podmienky, zla nalada, privela chodcov (nepresiel tam cely cas NIKTO) ), ze v momente ked som prisiel do zastavky, bolo volno, a po chvili hodilo stopku, ktora tam trcala 3-4 minuty v kuse...tomu teda fungovanie nehovorim ? Takze jedna verzia lepsia ako druha... ja ako riesenie (pri sucasnej "voli" riesit nieco) vidim asi jedine vziat buldozer, a "netrafit" pomedzi tie stlpy so semaformi ?

J
Re #30116 Z: Tak to si nebola ty? No síce bolo to v dosť veľkej rýchlosti. My 80km/hod a bus takých 60km/hod oproti nám a len si sa mi tak mihla (teda ty nie), ale prisahám akoby si jej (vtej rýchlosti) z oka vypadla. Tak ništ. Každopádne je to sranda aj keď zdalo sa mi to ako blbosť. No a bolo to až popoludní.