Reply on: Tomáš #30129:
pripajam sa aj ja, hlavne nasmu hlavnemu webmasterovi, ktory sa uz co nevidiet vrati ? 7303 ako kazdy den

semafory na Lackovej boli uspesne dane do "normalneho" prevadzkoveho rezimu - preferencia sa uspesne vypla a vsetky tri useky su teraz ako jeden a prepinaju sa zrejme podla pevneho grafikonu....
COLOR