n: Ja vás nechápem... to o čom mi tu píšete...? Veď ja hovorím že voz 4097 by mal byť pridelený na linke č.406 aj cez víkendy lebo je to autobus čisto pre zamestnancov a to preto že sa sním nedá inde jazdiť, kvôli tej úprave vo vozidle, tak ale nech tam jazdí 7dni v týždni a nie že na víkend o odstavia a na č.406 dajú ako cez víkend voz 4100, este aj vodiči čo bývajú na ubytovni sa sťažovali že na č.90 také črepy a na služobaku nový voz. Ja som sa v ňom viezol a nie raz. Este si pamätám ako voňal interiér keď prišli K732 do Petržalky z poslednej série... Mne nemusíš vysvetľovať prečo tam ten voz jazdí ja to viem.
Momentálne nie, chovný základ (Baby Tríbeč) je po smrti, potomkovia vlkov rozbehnutí po svete, momentálne sa stavia nový dom, potom možno znova. Do garsónky by som si vzal možno jazvečíka alebo beagla ale tieto chodiace portviše ma fakt nebavia...
Predpokladám, že máš na müsli československých, slovenský neexistuje, bo takého zatiaľ ing. Slota nevyšľachtil. Poznám, moja neter chovala (ch.s. Potomok vlkov). Veľa dobrý pes.
Toto je len prezývka ináč sa volám Adriana. Mám westhiglandského teriéra a je to riadne šidlo.
Pomaly si zvyká na ten košík, vyzerá v ňom ako" bojový pes".
Viem, že ten šofér mal pravdu, preto som napísala, že nevedomosť neospravedlňuje. Teraz to už budem vedieť " odrecitovať " po Vševedkovej vyčerpavajúcej odpovedi. Mňa seklo len to ako mi to podal. Pracujem v potravinách a tam nás veľmi drvia za vystupovanie.
posnazim sa to este raz uviest na spravnu mieru: na tej zastavke nieje tabula na znamenie, v grafikone co je v kabeli na 93 alebo 94 nie je zastavka vyznacena ako zastavka na znamenie, v palubaku to tiez nieje zastavka na znamenie tak preco to v cestaku je zastavka na znamenie?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Zdenko