Zdenko: no dobre, tak je to vraj zakazane, ale preco by to tak nemohlo byt? Preco by sa v ramci vyjazdov/dojazdov nemohli brat cestujuci? Vsak podla mna je to len otazka zvyku cestujucich.
Napriklad taka konciaca 22 by mohla mat v CP poznamku, ze ide po TESCO Lamač a ďalej ako linka 63 do Vozovne Trnavka... A ludia by to chapali. Keby sme velmi chceli vymyslat, tak by tieto dojazdove trasy mohli mat zastavky na znamenie (kedze cestujucich by podla mna nebolo vela), ale to je uz znacna komplikacia.
Napriklad taka konciaca 22 by mohla mat v CP poznamku, ze ide po TESCO Lamač a ďalej ako linka 63 do Vozovne Trnavka... A ludia by to chapali. Keby sme velmi chceli vymyslat, tak by tieto dojazdove trasy mohli mat zastavky na znamenie (kedze cestujucich by podla mna nebolo vela), ale to je uz znacna komplikacia.
Vševedko
To je vec DP a nie "poriadku" (aj tak neviem, čo si pod takým poriadkom predstavuješ).